JUNIOR D2 – Pewne zwycięstwo w lidze!

70792906_553398138765609_7349875060020084736_nW minioną sobotę drużyna Młodzika II rozpoczęła zmagania ligowe. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu była III drużyna gorzowskiego Chemika.

Spotkanie od samego początku było pod dyktando naszych podopiecznych, którzy kreowali bardzo dużą liczbę sytuacji podbramkowych oraz praktycznie nie pozwalali przeciwnikowi wejść na swoją połowę.

Pierwsza część  meczu to trochę festiwal niewykorzystanych sytuacji przez nasz zespół i prowadzenie tylko 2:0.  Druga połowa to już lepsza skuteczność czego efektem było zdobycie kolejnych 7 bramek przez nasz zespół.

Cieszy fakt, iż zachowania nad którymi pracujemy na treningach przynoszą korzyści w meczach o punkty. Dziękujemy rywalom za mecz i postawę fair play oraz naszym rodzinom za wsparcie w pierwszym meczu ligowym!

WARTA II GORZÓW – CHEMIK II GORZÓW 9:0 (2:0)

BRAMKI: Woźniak x4, Kocot x3, Królik x2

SKŁAD: Sawicki (C) – Sadłowski, Szmagalski, Derda, Błachowiak – Świątkowski, Ostolski, Kocot – Woźniak