Pewne zwycięstwo Juniorów A2 na wyjeździe!

20180414_135656Do udanych zaliczą pierwszy wyjazdowy mecz tej rundy Juniorzy Starsi II. W minioną sobotę gościliśmy na stadionie w Kalsku.

Od samego początku Warciarze przejęli inicjatywę w tym meczu. Zanim wszyscy kibice zdążyli zasiąść na swoich miejscach goście prowadzili 1:0 po skutecznym wykończeniu precyzyjnego podania ze środka pola przez Adriana Paradowskiego. Wracając do kibiców to trzeba przyznać, że stadion w Kalsku słynie z dość licznej grupy sympatyków piłki nożnej, którzy lubią dopingować swój zespół. Po upływie kwadransa Gorzowianie prowadzili już 2:0 zdobywając bramkę po rzucie rożnym. Na przerwę schodziliśmy z trzybramkową przewagą po dynamicznej akcji Krzysztofa Stokopa.

Koncentracja oraz dążenie do powiększenia przewagi to cechowało przyjezdnych również po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę. Mimo tego nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie lecz wychodziliśmy z nich obronną ręką. Kropkę na „i” postawił Mikołaj Tondel wykorzystując rzut karny tuż przed końcem spotkania.

Sokół Kalsk – Warta Gorzów 0:4 (0:3)