Pewne Zwycięstwo Juniorów Młodszych

62059663_2311500442454042_1425835430380568576_nPewne i zasłużone zwycięstwo Juniorów na własnym podwórku

W sobotnie popołudnie drugi zespół juniorów młodszych zwyciężył pewnie z zespołem Pogoni Krzeszyce.
Pierwszą połowę zaczęliśmy bardzo pewnie od zdobycia bramki w 3 minucie meczu.  Dalszą część połowy nie popełniliśmy błędu, i bardzo dobrze się czuliśmy tego dnia w ataku pozycyjnym. Druga połowa to powtórka z pierwszej. Szybki zdobyty gol w 48 minucie meczu uspokoił naszych zawodników i dodał pewności w swoich poczynaniach. Około 70 minuty nasz zawodnik został sfaulowany w polu karnym. Rzut karny zamieniamy na bramkę. Goście w ostatnich minutach zdobywają bramkę. Po zamieszaniu w polu karnym sędzia podyktował dla Pogoni rzut karny, który zawodnik Gości pewnie pokonał naszego bramkarza. Końcowy wynik meczu 3-1 dla Warty.

bramki: Olszta, Skrzypczak, Romanowicz

Skład:  Kulczyk, Laskowski, Romanowicz, Bałdych, Jarząb, Holka ( Polberg), Przybysz, Stańczyk ( Kaak), Skrzypczak, Przyborski ( Kropidłowski), Olszta