Pierwsza boiskowa Talentiada dla Wiktora!

31195523_1846550225395771_6443448321305477120_nNasza grupa „Skrzatów” na jednym z ostatnich treningów rywalizowała już w VI edycji Talentiady. Jak zawsze rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie piłkarskim nie zapominając przy tym o świetnej zabawie i zasadach fair play.

Po przypomnieniu sobie wszystkich obowiązujących zasad podczas turnieju, ruszyliśmy do gry. Od samego początku byliśmy świadkami bardzo ładnych składnych akcji, ale nie brakowało także indywidualnych popisów, którymi raczyli nas młodzi Warciarze.

Obrońca trofeum sprzed miesiąca Szymiks, od samego początku rozgrywek mocno zaatakował. Mimo wszystko pozostali zawodnicy wiedzieli o co toczy się gra i, że Szymkowi brakuje tylko jednej wygranej do zgarnięcia trofeum na zawsze! Głównym rywalem poprzedniego zwycięzcy pucharu był Wiktor, który za każdym razem zdobywał bardzo ważne bramki dla swoich zespołów. Z bardzo dobrej strony tego dnia pokazywał się też Karolek, który mimo tego iż nie zdobywał wielu bramek to w kluczowych momentach wybijał piłkę z linii bramkowej.

Ostatecznie po zaciętej rywalizacja najlepszy okazał się Wiktor, który pokonał drugiego Szymiksa oraz trzeciego Karolka. Blisko podium znaleźli się Jachu oraz Bolek, którzy dzielnie walczyli o pozycje medalowe.

TOP 5 TALENTIADY:

1. Wiktor Woźniak – 137pkt,

2. Szymiks Wieczorek – 133pkt,

3. Karolek Pielech – 117pkt,

4. Jasiu Pytlak – 116pkt,

5. Piotrek Bobrowicz – 90pkt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*