Pierwsza porażka.

DSC_0517

W niedzielę o godzinie 14:00 zawodnicy Juniora Młodszego II rozegrali swój kolejny mecz, tym razem przeciwnikiem był zespół Błękitni Dobiegniew.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do gospodarzy, nie potrafiliśmy skonstruować żadnej akcji, która mogła nam przynieść szansę na zdobycie gola, jedynie pojedyncze „indywidualne zrywy” stwarzały problemy obrońcom. Do szatni schodzimy z bagażem dwóch bramek. W przerwie podpowiedzi od trenera, małe roszady w składzie i ustawieniu dały pozytywny efekt. W drugiej połowie w końcu się obudziliśmy, stwarzaliśmy sobie akcje za akcją. Po jednej z takich akcji zdobyliśmy bramkę kontaktową. Uwierzyliśmy w siebie jeszcze bardziej. Niestety mimo wielu prób, brakowało szczęścia oraz „zimnej głowy” w sytuacjach, w których powinna paść bramka.

Tym razem wracamy bez punktu, ale po raz kolejny pokazaliśmy, że przegrywając nie spuszczamy głów, tylko gramy do końca o jak najlepszy wynik.

Błękitni Dobiegniew 2:1 AP Warta Górzów

bramki: P.Majewski