Pierwsze 3 pkt Juniora Młodszego III

42448716_241690923131926_743882739324813312_nDobra gra Warciarzy przyniosła w końcu zwycięstwo!

W niedzielne popołudnie ( 23 września) Junior młodszy III podejmował na własnym stadionie Spójnio Ośno Lubuskie.

Mecz rozpoczął się w ulewną pogodę co na pewno nie sprzyjało obu ekipom. Pierwsza połowa to w końcu konsekwentna gra gospodarzy dużo wymian podań, konstruowanie sytuacji do strzelenie gola. Pierwsza bramka wpada 20 minucie meczu po dobrym dośrodkowaniu napastnik Gorzowskiej Warty otworzył wynik meczu. W dalszej części meczu konsekwentnie chłopcy realizowali założenia przed meczowe co dało efekt 4-0 do przerwy. II połowa gra w kałużach ale to nie ma usprawiedliwia  nie wykorzystanych sytuacji przez  naszych zawodników. Szkoda bo po ładnym uderzeniu zawodnika z Ośna tracimy bramkę, ale trzeba oddać zawodnikowi że bramka to ,, stadiony świata,,. Mecz kończy się zwycięstwem Gospodarzy 7-1.

Skład: Tecław, Ogiełło, Mielnik,Popadowski,Materka, Holka, Bałdych, Kropidłowski, Lenard, Romanowicz, Kozłowski , Leszczyński