Pierwsze przetarcie Żaka II

20180910_180053W dniu wczorajszym zespół Żaka II rozegrał swoje pierwsze spotkanie ligowe! Przeciwnikiem naszych młodych adeptów futbolu byli zawodnicy z Progresu Gorzów.

Rozgrywki ruszyły a na pierwszy ogień Warciarze rozegrali domowe starcie z Progresem. Mecz dla wszystkich piłkarzy był wielkim przeżyciem ponieważ był to ich pierwszy mecz ligowy w karierze piłkarskiej! Emocje narastały aż do pierwszego gwizdka sędziego!

Lepiej w mecz weszli nasi przeciwnicy, którzy szybko przejęli inicjatywę i strzelili bramkę. Mimo wszystko z biegiem czasu, Warciarze rozkręcali się pokazując swoje umiejętności gry jeden na jeden oraz tworząc kilka składnych akcji, które wywołały oklaski licznie zgromadzonych kibiców.

Mimo wyniku, który i tak jest sprawą drugorzędną nasza gra momentami mogła się podobać. Zabrakło jedynie najważniejszej rzeczy w piłce nożnej czyli skuteczności.

 Dziękujemy także bardzo naszym rodzicom, którzy licznie nas wspierali tego dnia podczas tego bardzo ważnego wydarzenia w życiu naszych młodych Warciarzy!

WARTA GORZÓW – PROGRES GORZÓW 5:12

Bramki:

Pytlak x2, Grams, Wieczorek, Woźniak x1

Skład:

Pielech – Musielak, Wieczorek, Pytlak, Woźniak

Cierach, Grams, Linga

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*