Pierwsze zwycięstwo orlika II

warrta na stali2W meczu dziewiątej serii spotkań drugiej ligi orlika zespół orlika II prowadzony przez trenera Bartosza Masłowskiego mierzył się z drużyną Stali GorzówMecz pomiędzy Stalą a Wartą rozpoczął się od wymiany ciosów  jednak z końcem pierwszej połowy spotkanie kontrolowali już niebiesko-bordowi. Na boisku wyróżniał się Kuba Śnieg, który popisał się niezwykłą skutecznością pod bramką przeciwnika. Kuba był strzelcem 10 bramek dla swojego zespołu. W pojedynkach 1×1 nie do zatrzymania byli Michał Matkowski oraz Wiktor Dobrzyński rozkręcający się z kolejnymi minutami. Ostateczny wynik spotkania to 3-18 dla Warty a premierowe trafienia zaliczyli również Marcel Kopeć, Patryk Głogowski,Nikodem Psiuk.

Skład: Psiuk- Głogowski,Napierała,Kondratowicz-Matkowski,Dobrzyński,Śnieg.

Rez: Dudyk, Szyndel, Kopeć.

Bramki: 10x Śnieg, 2x Matkowski,2x Kopeć, Pisuk, Głogowski, Napierała, Dobrzyński.