Pierwsze wiosenne zwycięstwo w A klasie

Zwycięstwem 4 – 0 zakończył się mecz rezerw Warty z GKP Kłodawa w drugiej wiosennej kolejce seniorskiej A klasy.

Po porażce w poprzednim meczu ligowym obie drużyny za wszelką cenę chciały wygrać te spotkanie, jednak to gospodarze od początku przeważali. W 17 minucie prowadzenie miejscowym dał Iwo Knapiński skutecznie kończąc składną akcję zespołu. Jeszcze przed przerwą Warta podwyższyła rezultat ponownie za sprawą Iwo oraz Jakuba Jędrkowiaka. W drugiej połowie tempo meczu spadło ale mimo tego swoje sytuacje mieli gospodarze. Jedną z nich celnym strzałem głową zakończył skuteczny tego dnia Iwo Knapiński.

Po tej kolejce gier Warta II awansowała na 4 miejsce.

Warta II Gorzów – GKP Kłodawa 4:0 (3:0)