Pierwsze zwycięstwo w lidze wojewódzkiej!

IMG_1899Po nieudanej inauguracji wracamy na właściwe tory. W drugiej kolejce ligi wojewódzkiej Junior B wygrywamy w Żarach 3-0.

Zimny prysznic w pierwszej kolejce mobilizująco podziałał na naszych zawodników, którzy od pierwszych minut chcieli udowodnić, że był to wypadek przy pracy. Jednak taki sam cel mieli gospodarze, odważnie grając przez blisko 30 minut. Do czystych sytuacji podbramkowych dochodzili jednak zawodnicy Warty i do przerwy dwie z nich zostały skutecznie wykorzystane przez Michała Chojaka i Bartka Nowackiego. Po przerwie nasi zawodnicy w pełni kontrolowali przebieg spotkania udokumentowując przewagę trafieniem Artura Andruszkiewicza w końcówce spotkania.

Z racji nieparzystej liczby drużyn w rozgrywkach ligi wojewódzkiej, za tydzień pauzujemy.

UKS Promień Żary – Warta Gorzów 0-3