Pierwsza klasa usportowiona w SP21

usportowiona klasa pierwsza - plakatSzanowni Państwo

Informujemy, że od roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 21 im. Orląt Lwowskich powstaje pierwsza klasa ukierunkowana na piłkę nożną ( chłopcy ) oraz tańca, gimnastyki i cheerleaderingu ( dziewczęta ).

Dla kogo klasa usportowiona? Wszystkie dzieci, które kochają ruch i sport w każdej postaci. Każda z dyscyplin w swojej początkowej fazie opiera się na wszechstronnym rozwoju ruchowym. Prowadzone przez profesjonalistów zajęcia pozwolą „przemycać” dzieciom podstawy piłki nożnej ( chłopcy ), tańca, gimnastyki i cheerleaderingu ( dziewczęta ) już od najmłodszych lat. Wyuczone w młodym wieku nawyki ruchowe mają w przyszłości być atutem każdego z uczniów usportowionej klasy zgodnie zasadą „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”.

Jak trafić do pierwszej klasy usportowionej? Wystarczy przyjść na Festyn Szkolny w dniu 9 czerwca i wziąć udział w torze sprawności ogólnej przygotowanym dla wszystkich chętnych dzieci. Wykwalifikowana kadra trenerów oceni Państwa dzieci pod kątem sprawności ruchowej. Swój udział w testach należy potwierdzić drogą telefoniczną u trenera odpowiedzialnego pod nr tel. 791 555 480 w nieprzekraczalnym terminie 5 czerwiec godz. 15:00. Wszelkie szczegóły zostaną udzielone telefonicznie.

Czym różnić się będzie klasa usportowiona od tradycyjnej? Jedyna różnica polegać będzie na tematycznych zajęciach z piłki nożnej ( chłopcy ) i tańca, gimnastyki i cheerleaderingu ( dziewczęta ), które przeprowadzone będą w ramach godzin szkolnych. Zadbamy przy tym o właściwy ubiór na zajęciach jak i o właściwe nawyki dotyczące odżywiania, higieny osobistej czy zasad „fair play”.

Kontakt: trener Adrian Gołdyn tel. 791 555 480

Zapraszamy już wkrótce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*