Podsumowanie sezonu 2015/16 – zespół ŻAK I [VIDEO]

89

Ubiegł sezon był bardzo wymagający dla chłopców z rocznika 2007/08. Nasi zawodnicy przemierzyli wiele kilometrów po całej Polsce, mierząc swoje siły we wszelkiego rodzaju rywalizacjach piłkarskich. Począwszy od sparingów, kończąc na rozgrywkach ligowych w Grupie Mistrzowskiej oraz prestiżowych turniejach. Krótko mówiąc – graliśmy ile się da! 

Sezon rozpoczęły rozgrywki ligowe, które zakończyliśmy na pierwszym miejscu. Końcowy sukces zapewnił nam awans do Grupy Mistrzowskiej i możliwość rywalizacji na wiosnę z najlepszymi zespołami województwa lubuskiego. Następnie nastał okres zimowy, w którym uczestniczyliśmy w licznych halowych zmaganiach, byliśmy m. in. w Luboniu, Szczecinie oraz sami organizowaliśmy dwa turnieje.  W między czasie trener zespołu – Paweł Dziakowicz był uczestnikiem tygodniowego stażu w Lechu Poznań oraz dwukrotnie gościł w Lubinie na szkoleniach organizowanych przez tamtejsze Zagłębie. Po bardzo owocnej zimie ponownie zawitaliśmy na trawiaste boisko, ale nie zwolniliśmy tempa. Praktycznie w każdy weekend rozgrywaliśmy turniej (czasem dwa!) z jedną mała różnicą. W większości przypadków rywalami były zespoły już nie tylko z naszego województwa, zaczęliśmy piłkarską przygodę po Polsce! Warte odnotowanie jest dwukrotne uczestnictwo w Zagłębie Lubin CUP, turnieju prowadzonym w zupełnie nowej formule  oraz zmagania w  Twoje Radio CUP, gdzie spotkaliśmy się z najlepszymi zespołami województwa zachodnio- pomorskiego. Świetnie zaprezentowaliśmy się również w rozgrywkach ligowych, w Grupie Mistrzowskiej często prezentowaliśmy jakość piłkarską nie do osiągnięcia przez resztę zespołów. Sezon zakończyliśmy w najlepszy z możliwych sposobów, trzydniowym turnieju Arka Gdynia SUMMER CUP, gdzie przyszło nam rywalizować z największymi piłkarskimi firmami naszego kraju, m. in. Górnikiem Zabrze, Śląskiem Wrocław oraz Arką Gdynia. 

Celowo nie podaliśmy wyżej żadnych wyników, ponieważ idea naszej Akademii jest szkolenie zawodników w taki sposób, aby w starszych kategoriach wiekowych mogli rywalizować na najwyższym poziomie. Obecnie chłopcy z rocznika 2007/08 ciągle się uczą i mają czas na popełnianie błędów, by było ich jak najmniej w przyszłości. Cieszy postęp piłkarski widziany gołym okiem, gramy w piłkę, myślimy na boisku i nie boimy się podejmować ryzyka co widać na filmowym skrócie podanym niżej!

https://www.youtube.com/watch?v=cjAvfdsPjb0

Informujemy również, że przez okres wakacyjny prowadzony jest DODATKOWY NABÓR do zespołu! Więcej informacji można uzyskać u trenera – Pawła Dziakowicza, pod numerem telefonu 691 057 788.

Daj swojemu dziecku możliwość grania na najwyższym poziomie!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*