Podsumowanie sezonu Żaków!

DSC06984W sobotni poranek grupa Żak III zagościła na świetnie zorganizowanym turnieju w Witnicy! Była to doskonała okazja, by podsumować cały sezonu piłkarski i w sportowej atmosferze rozpocząć wakacje!

Już od rana w Witnicy pojawiali się młodzi zawodnicy przeróżnych szkółek i klubów piłkarskich, by wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej w kategorii żaków! Nie mogło tam zabraknąć również reprezentacji Akademii Piłkarskiej Warta Gorzów! 

Wszystko już od początku wyglądało bardzo dobrze, gdy zmotywowani i uśmiechnięci zawodnicy pojawili się na stadionie. Warunki atmosferyczne wyjątkowo dopisały, a delikatnie zroszona murawa była w fantastycznym stanie!

Duża frekwencja zawodników wpłynęła na to, że nasza drużyna wystawiła w tym turniej dwa zespoły! Przed każdym zespołem było do rozegrania 5 zaciętych spotkań, ale „Warciarze” po raz kolejny udowadniają, że z każdym krokiem rozwijają swoje umiejętności zarówno indywidualne jak i zespołowe! W turnieju pierwsza drużyna zdobywając komplet punktów wygrywa całe zawody, natomiast druga z również doskonałym wynikiem plasuje się na 4 miejscu, tuż za podium! Ogromne zaangażowanie i podejmowanie dobrych, rozważnych decyzji po!zwala na zrobienie kolejnego małego kroku, ale wielkiego sukcesu dla naszych zawodników!

Dziękujemy organizatorom Czarni Browar Witnica za zaproszenie na wspaniały turniej, oraz wszystkim rodzicom za wiarę i dopingowanie swoich małych zawodników

KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1 miejsce:      AP WARTA I GORZÓW 
2 miejsce:      AP STAL GORZÓW
3 miejsce:      CZARNI I WITNICA
4 miejsce:      AP WARTA II GORZÓW
5 miejsce:      CZARNI II WITNICA
6 miejsce:      WSP ABRA

GALERIA:

DSC06984  DSC06961  DSC06999  DSC06960  DSC06941  IMG_20180623_111155  DSC06926  DSC06931