Podział punktów w sparingu Juniorów Młodszych

20170226_173952W przedostatniej kolejce zimowej ligi Warta Gorzów podejmowała Unię Dolice. Po raz kolejny mimo prowadzenia do przerwy nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu do końca spotkania.

Pewni siebie Gorzowianie dobrze zaczęli pierwszą odsłonę meczu obejmując prowadzenie 2:0. Niestety zbyt duże rozluźnienie spowodowało, że Unia zdobyła bramkę kontaktową.  Przed przerwą ponownie udało się wyjść na dwubramkowe prowadzenie.

Podobnie jak tydzień temu gra Warty w drugiej połowie była zdecydowanie poniżej oczekiwań. Liczne błędy i proste straty prokurowały groźne sytuacje dla rywali. Dolice doprowadziły do remisu 4:4 i o zwycięstwie decydowała seria rzutów karnych, w której Gorzowianie pomylili się jednokrotnie. Na nasze nieszczęście przeciwnik błędu nie popełnił.

Warta Gorzów – Unia Dolice 4:4 (3:1) k 5:6
Mierzwa 28′,
Tondel 35′, 38′,
Griganiec 76′.

Wartę reprezentowali: Zawodnik testowany, Majewski, Budzisz, Griganiec, Podburaczyński, Bartosz Sołtysiak, Sawoch, Mierzwa, Stokop, Przemysław Kowalski, Wites, Piasecki oraz Tondel.