Pokaz charakteru Trampkarza I na inauguracje

LubskoUbiegła sobota dla Trampkarzy występujących w lidze wojewódzkiej oznaczała rozpoczęcie sezonu. Pierwszą rywalizację przyszło nam stoczyć z Budowlanymi Lubsko na ich terenie.

Lekko deszczowa pogoda spowodowała, że od początku mieliśmy dynamiczny mecz z licznymi błędami oraz sytuacjami bramkowymi. Jako pierwsi do siatki przeciwnika trafili Warciarze jednak gol nie został uznany. W następnych minutach to goście mieli więcej szczęścia i wykorzystali dwie sytuacje po których objęli prowadzenie 2:0.

Po przerwie popełniliśmy jeszcze jeden prosty błąd przy wyprowadzeniu piłki i przegrywaliśmy 3:0. Mimo niekorzystnego wyniku gorzowianie nadal  wierzyli, że są w stanie odwrócić losy meczu. Dzięki temu doprowadziliśmy do remisu 3:3! Przy odrobinie szczęścia mogliśmy objąć prowadzenie jednak zabrakło większej ilości zimniej krwi pod bramką przeciwnika.

Z Lubska wywozimy cenny punkt, który udowodnił nam, że charakterem i wiarą we własne umiejętności możemy osiągnąć sukces. Słowa uznania należą się też rodzicom, którzy mimo dalekiego wyjazdu wsparli nas na boisku przeciwnika.

Budowlani Lubsko – Warta Gorzów 3:3 (2:0)