Popisowa gra Młodzika I na turnieju w Słubicach!

32881010_918160465059260_3613127528224391168_nW dniu wczorajszym zawodnicy drużyny Młodzik I udali się do Słubic, gdzie rywalizowali w świetnie zorganizowanym turnieju dla rocznika 2006 – „Polonia CUP”.

Cały turniej należny uznać za bardzo udany. Nasi zawodnicy rozegrali łącznie aż 150 minut w formacie ligowym (8+1), co jest liczbą wręcz niewyobrażalną przy jedenastoosobowym składzie, który udał się do Słubic. Na całe szczęście młodzi Warciarze wytrzymali trudy sobotnich zmagań i w każdym spotkaniu funkcjonowali na boisku w bardzo podobny sposób, grając z dużą pewnością siebie i wiarą we własne umiejętności!

Rozgrywki zakończyliśmy z bilansem – czterech zwycięstw oraz jedną porażki w spotkaniu, w którym to my byliśmy stroną przeważająca, lecz ewidentnie zabrakło nam zimnej krwi pod bramką przeciwnika. Na uwagę zasługuje jednak powtarzalność i styl prowadzenia rywalizacji, ponieważ to Młodzi Warciarze w większości spotkań byli drużyną, która potrafiła przejąć inicjatywę i nadawać ton grze! To wszystko pozwoliła na zajęcie drugiej lokaty w całych rozgrywkach, co oczywiście jest sprawą drugorzędną.

Popisowa gra miała także przełożenie na liczby. Nasza „dziewiątka” – Aleksander Raczkowski dzięki pracy całego zespołu aż siedmiokrotnie znalazła drogę do bramki przeciwnika. Warto zaznaczyć również świetny występ chłopców z drużyny Młodzik I pod kątem gry w defensywnie – stracili jedynie dwie bramki w 150 minut!

Dziękujemy drużynie Polonii Słubice za zaproszenie na świetnie zorganizowanym turnieju, w którym nie zabrakło kluczowej rzeczy – dużej ilość grania!

Nasze rezultaty:

AP Warta Gorzów Polonia Słubice 2:0
bramki: Aleksander Raczkowski x2
AP Warta Gorzów  – Fase Szczecin 0:1
bramki:
AP Warta Gorzów  – Stilon Gorzów 1:0
bramki: Aleksander Raczkowski
AP Warta Gorzów  – Progres Gorzów 3:1
bramki: Aleksander Raczkowski x3
AP Warta Gorzów  – FC Portadown (Irlandia) 4:0
bramki: Aleksander Raczkowski, Oliwier Mojzyk, Wiktor Szczeciński x2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*