Porażka Juniorów Starszych II w Witnicy

20170917_110049Niedzielny wyjazdowy mecz w Witnicy przyniósł dość niespodziewany rezultat oraz dał nieco lekcję pokory naszym zawodnikom.

Mimo przewagi w posiadaniu piłki od pierwszych minut jako pierwsi drogę do bramki przeciwnika znaleźli gospodarze wykorzystując indywidualny błąd bramkarza przy wyprowadzaniu piłki. Poirytowani prosto straconą bramką Warciarze starali się jak najszybciej odrobić straty. Przewaga optyczna rosła z minuty na minutę jednak brakowało ostatniego podania. W 33 minucie goście mieli idealną okazję do wyrównania, jednak nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Wiele wskazywało, że zdobycie bramki przez Gorzowian to kwestia czasu, jednak rzeczywistość okazała się z goła odmienna. Po raz kolejny w roli antybohatera wystąpił bramkarz Warty, który za niesportowe zachowanie otrzymał czerwoną kartkę osłabiając tym samym zespół. Procent posiadania piłki nadal przemawiał za Warciarzami jednak to Witniczanie wyprowadzali kontry, które skutecznie wykańczali. Ostatecznie ponieśliśmy porażkę 4:1. Szansę na poprawę nastrojów będziemy mieli już w najbliższy czwartek, gdzie na wyjeździe zmierzymy się z Orłem Międzyrzecz.

Czarni Witnica – Warta Gorzów 4:1 (1:0)