Porażka mimo dzielnej postawy

21330956_1595288647184541_1283888400_o W minioną sobotę swoje rozgrywki zainaugurował zespół Trampkarza III w pojedynku z Zorzą Rolewice.

Zespół trenera Jaźwińskiego złożony z zawodników, którzy po raz pierwszy grali o ligowe punkty na dużym boisku na pierwsze spotkanie wybrali się do Rolewic gdzie rywalizowali z miejscową „Zorzą”. Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie , gdyż wychodzimy na prowadzenie po bramce kapitana zespołu Cyryla Popadowskiego. Nasi zawodnicy grali w tym meczu w piłkę, unikając długich zagrań czy wybić. Niestety po tej bramce gospodarze dochodzą do głosu i strzelają nad dwie bramki. W tym momencie doprowadzamy do wyrównania za sprawą Aleksandra Pawlaka, który wykorzystuje znakomite podanie Jakuba Krówki. Do przerwy gospodarze jednak strzelają jeszcze dwie bramki i schodzimy na przerwę z wynikiem 4:2.

W przerwie rozmowa oraz motywacja zespołu, który tego dnia działał jak kolektyw daje efekty, sygnał do odrabiania strat daje Denis Szengart zdobywając bramkę. Młodzi Warciarze ponownie uwierzyli w swoje szanse. Do wyrównania doprowadza ten, który strzelanie rozpoczął Cyryl Popadowski mierzonym strzałem zza pola karnego pakuje piłke do bramki od poprzeczki. Przejmujemy definitywnie inicjatywę mamy sporo okazji do strzelenia zwycięskiej bramki, niestety bramka jak zaczarowana, dobrze broni bramkarz albo trafiamy w słupki. Jak to w piłce niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić i tak było tym razem w końcowym etapie spotkania gospodarze wybijają długa piłkę, do której dopada nasz były zawodnik Arek Czarnuszko , który daje gospodarzom zwycięstwo.

Kolejne doświadczenie dla naszych zawodników, ale cieszy styl gry naszych zawodników, który napawa optymizmem przed kolejnymi zmaganiami.

Zorza Rolewice – WARTA GORZÓW ( 4:2 ) 5:4