Porażka mimo dzielnej postawy Młodzików

DSC_0262W minioną niedzielę 2 kwietnia swoje wiosenne rozgrywki rozpoczął zespół Młodzika

W ramach pierwszego spotkania Młodziki podejmowały u siebie drużynę Błękitnych Dobiegniew . Już w 30 sekundzie spotkania wychodzimy na prowadzenia za sprawą Aleksandra Pawlaka. niestety po tej bramce oddajemy inicjatywę gościom , którzy dwukrotnie wpisują sie na listę strzelców. Do przerwy 1:2 .

Po przerwie mobilizacja i dominacje Warciarzy. Liczne sytuacje bramkowe , które powinny ale nie kończyły się bramkami. Zaś goście byli niebywale skuteczni wyprowadzając jedną kontrę zdobyli trzecią bramkę. Tu należy pochwalić postawę naszych zawodników , którzy nie załamując sie dążyli do wyrównania co udało się po bramce Aleksandra Pawlak oraz Oskara Olczyka. Niestety zabrakło koncentracji do końca spotkania i w ostatnich sekundach sprezentowaliśmy gościom sytuacje w której strzelają bramkę po której arbiter zakończył zawody.Spotkanie w wykonaniu naszej drużyny było bardzo dobre. Wiele akcji oskrzydlających trenowanych na zajęciach oraz spora liczba strzałów napawają optymizmem przed kolejnymi zmaganiami.

WARTA GORZÓW – Błękitni Dobiegniew ( 1:2) 3:4