Porażka mimo dzielnej postawy

8

W ramach przełożonej na 20 kwietnia 4 kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Warta podejmowała u siebie UKP Zieloną Górę.

Warciarze skoncentrowani przystąpili do meczu , konsekwentnie grając w obronie i wyprowadzając groźne kontry . Zespół z Zielonej Góry bardzo dobrze operował piłką lecz zwarte szyki obronne Warty były nie do przejścia. W 15 min meczu jedna z licznych kontr gospodarzy zakończyła się piękną bramką kapitana naszego zespołu Michała Chojaka. Bramka ta dodała nam skrzydeł i zaczęliśmy nieco więcej utrzymywać się przy piłce choć to goście nadal pozostali stroną przeważającą. Do przerwy jednak prowadzenie Warciarzy.

Po przerwie drużyna gości ruszyła do odrabiania strat . Gospodarze bronili się skutecznie aż do momentu odgwizdania kontrowersyjnego pośredniego rzutu wolnego w naszym polu karnym , który zakończył się bramką wyrównującą . Dalszy ciąg meczu wyglądał podobnie , Warta dobrze broniła i wyprowadzała kontry , niestety nie ustrzegliśmy się błędu i goście wyszli na prowadzenie 1:2 którego już nie oddali do końca spotkania. Dobry mecz , który pokazał nam nad czym musimy jeszcze popracować , aby wziąć rewanż na drużynie UKP tym razem na ich terenie.

Warta Gorzów – UKP Zielona Góra (1:0) 1:2