Porażka na własne życzenie

Warta Gorzów Trampkarz

W minioną niedzielę w ramach ligi wojewódzkiej Trampkarzy nasza drużyna rozgrywała swoje spotkanie z drużyną PUKS Maksymilian.

Było to pierwsze spotkanie rundy rewanżowej . Jak pamiętamy w pierwszym mecz nasi trampkarze wygrali 3:2 i w tym razem mieli bojowe nastawienie. Niestety w pierwszym minutach poprzez brak komunikacji tracimy bramkę samobójczą i przez większość pierwszej połowy gonimy wynik . Sztuka ta udała się 10 min przed zakończeniem pierwszej połowy składana akcja naszego zespołu i dobrze znany ZŁOTY czyli Bartosz Nowacki lobuje bramkarza . Do przerwy wynik remisowy. Po przerwie mecz nadal wyrównany , młodzi Warciarze starali się jak najwięcej operować piłką lecz nie ustrzegliśmy się dziś błędów indywidualnych w obronie co bezwzględnie wykorzystali przeciwnicy. Tracimy bramkę na 2:1 po czym ruszamy do odrobienia strat lecz brakuje nam szczęścia gdyż trafiamy w poprzeczkę lub ze spalonego . Zapominamy nieco o obronie i to drużyna PUKS-u strzela nam kolejne dwie szybkie bramki. Nasza drużyna walczyła do końca czego efektem było sporo sytuacji lecz tylko jedna zakończyła się powodzeniem. Mianowicie strzał z rzutu wolnego Łukasza Madydy. Przegrywamy pojedynek z rywalem za miedzy . Wiele rzeczy do poprawienia i wyciągnięcia odpowiednich wniosków nad którymi będziemy pracować na treningach.

PUKS Maksymilian Gorzów – Warta Gorzów (1:1) 4:2