Porażka na własne życzenie

Ilanka

Po raz kolejny meczu do udanych nie będą mogli zaliczyć zawodnicy najstarszej sekcji naszej Akademii. Po dobrym początku na własnym terenie ulegliśmy Ilance Rzepin 5:2.

Mecz zaczął się od szybko strzelonej bramki. Dobre prostopadłe podanie wykorzystał Kacper Pawlak. Później niestety już tak dobrze nie było. Niewykorzystane sytuacje zemściły się i przyjezdni doprowadzili do remisu. Kilka minut później za totalnie nierozważne zachowanie czerwoną kartę otrzymał Dawid Żurawski. Na domiar złego tuż przed końcem pierwszej odsłony meczu Ilanka wyszła na prowadzenie.

Po przerwie staraliśmy się doprowadzić do wyrównania. Kilka stałych fragmentów gry oraz kontrataków nie udało się jednak zamienić na bramki. Goście grający z przewagą jednego zawodnika zdołali trafić jeszcze trzykrotnie, a my odpowiedzieliśmy jedną bramką. Na kwadrans przed końcem kolejną czerwoną kartkę obejrzał zawodnik gorzowskiej Warty, tym razem nad nerwami nie zapanował Adrian Paradowski.

Ostatecznie przegraliśmy 5:2. Słaba postawa oraz względy poza sportowe zadecydowały o końcowej porażce. Trzeba dodać, że również sędzia główny Kacper Pilch nie bardzo panował nad przebiegiem meczu. Wiele błędnych decyzji wprowadziło nerwową atmosferę na boisku jak i wśród kibiców na trybunach.

Warta Gorzów – Ilanka Rzepin 2:5 (1:2)

Warta: Świderski – Mikołajczuk (60′ Piasecki), Żurawski Dawid, Krzysztof Stokop, Chojak Mateusz (46′ Żurawski Denis) – Tondel, Paradowski, Cichowski (46′ Błażykowski), Griganiec (46′ Wojczal Marcin) – Pawlak (77′ Chojak Michał), Kulesa (46′ Wites).

Rezerwowi: Wojczal Wojciech.