Porażka po wyrównanym meczu w Rzepinie

20160515_110111

Junior Starszy w minioną niedzielę rywalizował na wyjeździe z Ilanką Rzepin. Mimo po raz kolejny dobrego początku nie udało się osiągnąć końcowego sukcesu.

Warta rządna rewanżu, za porażkę w pierwszej rundzie na własnym stadionie starała się od pierwszych minut postawić swoje warunki. W pewnym stopniu udało się to osiągnąć, ponieważ na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0 za sprawą precyzyjnego strzału Adriana Paradowskiego.

Niestety druga odsłona nie była już tak dobra. Rywal bardzo szybko odrobił straty i doprowadził do remisu. Kilka minut później za zagranie piłki ręką w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, oraz pokazał drugą żółtą kartkę Mikołajowi Tondelowi, który musiał opuścić plac gry. Gospodarze jednak nie wyszli na prowadzenie, ponieważ bramkarz Erwin Świderski wyczuł intencję strzelającego i obronił rzut karny. Grająca z przewagą Ilanka stworzyła sobie kilka sytuacji, a dwie z nich zamieniła na bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem przepięknym strzałem z połowy boiska Maciej Sanocki ustalił wynik spotkania na 4:2.

Mimo dobrego początku to przeciwnik zdobył trzy punkty. Szkoda nie wykorzystanej szansy awansu w tabeli. Nie składamy broni i od wtorku przygotowujemy się do sobotniego spotkania ze Stalą Sulęcin. Początek o 15:00.

Ilanka Rzepin – Warta Gorzów 4:2 (0:1)