Niespodziewane potknięcia Juniora D1

59924448_1195270834014887_2006900967445889024_o W minioną środę oraz sobotę zespół młodzika Warty Gorzów podejmował u siebie – Progres Gorzów i Bosko Sulęcin.

W obu pojedynkach nie spodziewanie tracimy punkty.

W obu meczach zespół Juniora D1 był ciągle przy piłce, starał się kreować grę co pozwoliło naszym gościom skutecznie nas kontratakować. W pierwszym spotkaniu z Progresem przegrywamy 0:2 – zespół zza miedzy podszedł do spotkania bardzo ambitnie co było widać na boisku starali się przeszkadzać nam rozgrywać piłkę na całej szerokości i długości boiska. Pierwsza połowa była bardzo chaotyczna w naszym wykonaniu za to w drugiej staraliśmy się zdominować przeciwnika, ale ta sztuka była połowiczna ze względu na stworzone sytuacje, których nie mogliśmy sfinalizować.

Mecz z Sulęcinem przebiegał z podobnym scenariuszem, kontry tego dnia były zabójcze dla naszej drużyny straciliśmy 3 bramki, zdobywając 2. Młodzicy starali się tego dnia dążyć do remisu, a nawet wygranej ale tym razem nam ta sztuka się nie udaje.