Poznaniak CUP!

DSC_0079
W sobotę 03.02.2018r. nasza drużyna z grupy Orlik III udała się do Poznania na turniej z organizowany przez klub FC POZNANIAK Poznań. Pokazaliśmy sie z dobrej strony grając w półfinale , nie wiele brakowało , a byłby finał..
W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną gospodarzy POZNANIAK II. Mecz wyrównany , akcja za akcję. Drużyna Warty waleczna , a co najważniejsze zmotywowana do zwycięstwa , strzela bramkę na 1-0. Dostaliśmy wiatru w żagle i dzięki temu ładna akcja Patryka Mucharzewskiego i mamy rzut karny. Do piłki podszedł Franek Szeremet , ale niezbyt dobrze wykonany stały fragment i musimy zadowolić się zwycięstwem 1-0.

W kolejnym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z drużyną Korony Zakrzewo. Od samego początku chcemy pokazać, kto jest lepszy. Zmasowane ataki na bramkę przeciwnika i konsekwentna gra w obronie pozwoliła na wygranie tego spotkanie 2-0. Przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być bardziej okazały.

W trzecim grupowym spotkaniu gramy z bardzo silną drużyną Kani Gostyń. Próbujemy postawić opór. Gramy dobrze w obronie czekając na swoje szanse . Nasz bramkarz jak zawsze wyczyniał cuda. Niestety Kania była od nas zespołem zdecydowanie lepszym i przegrywamy z późniejszym triumfatorem rozgrywek 0-2.

W czwartym , ostatnim spotkaniu grupowym mierzymy się z drużyną Canarinhos I Skórzewo.  Po raz kolejny pokazujemy charakter. Próbujemy grać w piłkę, wymieniamy dużo podań , strzałów na bramkę . Niestety , dzisiaj nie mieliśmy szczęścia i w tym meczu nie znaleźliśmy drogi do bramki.  I tak z 7 pkt. wychodzimy z grupy B.

W półfinale mierzymy się z drużyną FC POZNANIAK I Poznań. Typowy mecz walki , akcja za akcje , można jeszcze napisać, że był to  mecz bramkarzy. Niestety chwila nieuwagi naszego zespołu i jak to zwykle bywa , chcieliśmy sędziować i po jednej z akcji , gdzie nasz zawodnik obił rękę przeciwnika , a gwizdek sędziego milczał , przekonani o ręce nasi zawodnicy stanęli w bezruchu , a zawodnik gospodarzy strzelił na 1-0. I niestety została nam walka o 3 miejsce.

W małym finale gramy z drużyną Juventus Turyn Toruń. Niestety po porażce w takich okolicznościach nasza drużyna wyraźnie podłamana podeszła do tego meczu bez wiary i tak naprawdę na samym starcie się poddała. Przegrywamy 2-0 .

Zajmujemy miejsce , ale pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony! Każdy zawodnik dał z siebie wszystko , zabrakło niewiele , ale widać wyraźny postęp kilku z zawodników , a to dla trenera jest najważniejsze. Nie zatrzymujemy się i pracujemy dalej!

WYNIKI : 
WARTA 1-0 POZNANIAK II
WARTA 2-0 KORONA Zakrzewo
WARTA 0-2 KANIA Gostyń
WARTA 0-0 CANARINHOS I Skórzewo

PÓŁFINAŁ 
WARTA 0-1 POZNANIAK I Poznań

Mecz o 3 miejsce 
WARTA 0-2 JUVENTUS TURYN Toruń

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*