Pracowity weekend żaka II

30712151_1903601773043392_4922557495307721754_nZespół żaka II ( rocznik 2010) ma za sobą pracowity weekend, w sobotę zagrali towarzysko z Progresem Gorzów, a w dniu dzisiejszym zagrali w Mini Mundialu.

W sobotę rozgrywaliśmy spotkanie towarzyskie z drużyną Progresu Gorzów, w meczu okazje mieli zagrać wszyscy zawodnicy, od początku spotkania nasza gra mogła się podobać, chłopcy potrafili rozegrać piłkę od własnej bramki, a jeszcze bardziej cieszy fakt że próbowali gry jeden na jeden.

Dziękujemy za mecz w bardzo pozytywnej atmosferze !

W dniu dzisiejszym młodzi Warciarze wzięli udział w turnieju pod nazwą Mini Mundial, gdzie również okazje do gry mieli wszyscy nasi zawodnicy. W turnieju zagrały dwa nasze zespoły, AP Morzycko Moryń, Pogoń Szczecin oraz Football Arena Szczecin. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, nasza gra było dobrze zorganizowana, a chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i chęcią do gry.  I zespół wygrał z Pogonią Szczecin i AP Morzycko Moryń i zremisował z Football Areną, natomiast drugi zespół  wygrał z naszą pierwszą drużyną. Cieszy fakt  że mogliśmy rywalizować z tak silnymi drużynami, dzięki temu wiemy  że idziemy w dobrym kierunku ale jeszcze dużo pracy przed nami .

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie !

Dziękujemy również rodzicom za głośny sportowy doping !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*