Prawdziwe emocje tylko z Młodzikiem III

43128603_260887301298110_6171203680285491200_nMłodzik III sprawia nie zapomniany spektakl w meczu  z Różankami.

Pierwsza połowa meczu nie pałała optymizmem dla młodych Warciarzy. Stracone bramki po błędach indywidualnych sprawiły, że zespół Młodzika był w dużych tarapatach.
3-0 kończy się pierwsza połowa dla Różanek, kibice zapewne byli przekonani, że mecz zakończył się w tym momencie.

II połowa meczu przyniosła dla kibiców widowisko nie z tej ziemi. Warta zdobywa szybko bramkę na 3-1, chwilę później chłopcy ida za ciosem i wynik na tablicy zmienia się
3-2.Początek II połowy wymarzony dla Warty. Pięknym strzałem z dystansu popisuję się pomocnik Warciarzy Woźniak i daje nadzieje dla zespołu 3-3. Niestety długo euforia nie trwa, Róża otrząsneła się i zdobywa bramkę 4-3. Kolejne minuty to nie wykorzystane sytuacje przez naszych zawodników. Kolejny ładny strzał naszego zawodnika i doprowadzamy do remisu. Ostatnie 8 minut należy do Warty zdobyta bramka na 4-5, oraz ostateczny cios w tym meczu zadaje Warta i ustala wynik 4-6.
Brawo dla zespołu, że potrafił odrobić wynik oraz doprowadzić do zwycięstwa w takim meczu. Chłopcy pokazali zaangażowanie, walkę do sekundy meczu oraz Zostawili serce na boisku.

Róża Różanki 4- 6 Warta Gorzów