Progres minimalnie nieuchwytny

DSC_0448mini Na boisku w Wawrowie swoje rewanżowe spotkanie z drużyną Progresu II Gorzów rozgrywał nasz Młodzik II.

Warciarze po pierwszym kiepskim meczu ( przegrana 9:0 ) dzisiejszego dnia chcieli zmazać plamę jaką dali w meczu gdzie Progres był gospodarzem. Wychodzimy bardzo zmotywowani, konsekwentnie gramy w obronie nie dając w pierwszej połowie przeciwnikom okazji do zagrożenia bramki strzeżonej przez Kacpra Kulczyka. Natomiast nasi zawodnicy byli bardzo blisko strzelenie bramki. Na drodze do sieci staje nam poprzeczka, słupek oraz golkiper gości. Na przerwę schodzimy z wynikiem remisowym.

Po zmianie stron goście wykorzystują rozluźnienie w naszych szeregach obronnych. Po błędach indywidualnych tracimy szybko dwie bramki i to my musimy gonić wynik. W tym meczu stworzyliśmy sobie wiele okazji 2 na 1 niestety żadnej z nich nie udało się sfinalizować. Uznajemy wyższość zawodników z Progresu, jednak po meczu pełnym walki i zaangażowania zawodnicy mogli zejść z boiska z podniesionym czołem. Wyciągamy wnioski i zasuwamy na treningach aby w przyszłości wziąć rewanż na ekipie Progresu II Gorzów.

WARTA II GORZÓW – Progres II Gorzów (0:0) 0:2