Przegrana na własne życzenie

42311795_270451106928366_12611475680002048_nTrudna przeprawa z liderem w Kostrzyniu. Sami sobie strzelamy bramki po błędach.

W sobotę 22 września Junior Młodszy II wybrał się aby podjąć walkę z liderem. Od samego początku nastawienie do meczu było, że jedziemy po 3 pkt.

Pierwsze 10 minut chłopcy przeważali na boisku zespół lidera nie zagroził nam w żadnym stopniu. Niestety to był początek czarnego scenariusza dla Nas.  Warta wykonuje rzut rożny obrońca wybija piłkę na przedpole, zamiast oddać strzał na bramkę nasz zawodnik wchodzi w drybling traci piłkę, szybki kontratak zespołu z Kostrzyna kończy się bramka 1-0.
Druga bramka niemal podobnie tracimy rzut rożny, wyjście z kontratakiem kończy się 2-0.
Niestety nasz obrońca 5 min później bezmyślnie ciągnie zawodnika gospodarzy za koszulkę w polu karnym, co skutkuje jedenastką, którą zamieniają na bramkę. Na przerwę schodzimy przy wyniku 3-0

II połowa nieco lepsza w naszym wydaniu mieliśmy swoje sytuacje do odrobienia. Niestety nic nie udało się nam ustrzelić. Podczas tej połowy dużo się działo złych emocji na boisku. Dużo fauli, prowokacji niesportowych zachowań przez gospodarzy, które skończyło się czerwoną kartką oraz dwoma zółtymi kartonikami, nie broniąc chłopców mojego zespołu że mecz im nie wyszedł ale dla gości taka ilość kartek to najmniejszy wymiar kary jaki mogli otrzymać za swoje zachowanie. Chłopcy podczas tej połowy stracili jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5-0 i nadal zespół z Kostrzyna zostaje na foteli lidera.