Ostatnie przetarcie!

Ostatni turniej ŻAK III rozgrywał w roli gospodarza i jak na gospodarza przystało, gościnnie potraktował swoich boiskowych rówieśników. Było dużo grania, ogromne emocje… a po turnieju mała niespodzianka!

Czwartkowego popołudnia (tj. 19.10.2017r.) ostatni turniej ligowy rozegrał zespół Żak III. Ostatni turniej, jesteśmy gospodarzem – można by uznać, że najlepsze warunki na poprawę sytuacji w tabeli. Niestety, jak na dobrego gospodarza, nasi chłopcy podzielili się punktami. Mieliśmy dużo sytuacji, chłopakom coraz lepiej wychodzi konstruowanie akcji zespołowych, ale tym razem brakło szczęścia. Pierwszy mecz zaczynamy od bezbramkowego remisu, co nie wpłynęło budująco na spragniony bramek i wygranych młody zespół. Mimo wszystko postępy jakie zrobiła cała drużyna, zdobyte doświadczenie podczas rozegrania sześciu turniejów na różnych boiskach oraz konfrontacja piłkarska z zawodnikami innych akademii na pewno zaowocuje w kolejnych etapach ich piłkarskiej przygody! Na poprawę humoru i zakończenie jesiennych rozgrywek, w szatni czekała na nas mała niespodzianka! Nasz zawodnik Kuba Kufliński obchodził wczoraj swoje ósme urodziny i stwierdził że najlepiej zrobi jeśli będzie świętował je z drużyną! Dziękujemy Kuba za niespodziankę i smaczny torcik! Dużo sukcesów sportowych i jeszcze raz STO LAT ! 

Nasze rezultaty:

Warta III Gorzów – UKS Chemik II Gorzów  0:0
Warta III Gorzów  –  Stilon II Gorzów  1:3
Warta III Gorzów – UKS Wawrów  2:0
Warta III Gorzów – Progres III Gorzów  0:2
Warta III Gorzów – Spartak II Deszczno  0:1

KADRA:
Kołupajło Kuba, Kufliński Kuba, Medile Adriano, Przybyłek Adam, Rybiński Antek, Grolewski Kamil, Kisielewski Julek, Dubiel Julo, Wróblewski Aleks, Pioch Fabian, Polewicz Franek

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*