Wygrana w Deszcznie.

1Po 7 meczach Warta na pozycji lidera. Dzięki zwycięstwu ze Spartakiem powiększamy przewagę.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla naszego zespołu bo już w pierwszych sekundach spotkania gola zdobył Łukasz Świtała. Warta „poszła za ciosem” i po kwadransie prowadziliśmy już 3-0 po golach Artura Andruszkiewicza i Bartka Wawrzyniaka. Do przerwy mimo wielu dogodnych sytuacji wynik nie ulega zmianie. W drugiej połowie obraz meczu się nie zmienił. Warta atakowała ale była nieskuteczna. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 64 minuty, a strzelcem Wiktor Wiśniewski. Trafienia dołożyli jeszcze Rafał Sułek i w ostatnich sekundach meczu Maciek Świderski.

Spartak Deszczno – Warta Gorzów 0:6 (0:3)