Remis Młodzika I z Lech Poznań Football Academy Kostrzyn nad Odrą

W ten weekendy drużyna Młodzika I wybrała się na jeden z dalszych wyjazdów aby powalczyć o ligowe punkty w Kostrzynie.

Na spotkanie w Kostrzynie młodzi Warciarze wyszli nastawieni bojowo , chcieli po ostatnim remisie tym razem zgarnąć całą pule czyli 3 pkt. Mecz od początku był bardzo wyrównany , akcje na strzelenie gola miały zarówno ekipa gospodarzy jak i gości . Niestety wynik otwierają gospodarze bo ładnej i składnej akcji . Do przerwy wynik się nie zmienia. Po przerwie po spokojniej rozmowie z trenerem Młodziki z Gorzowa w końcu zaczęli grać na luzie a co za tym idzie stwarzali coraz to groźniejsze akcje pod bramką przeciwnika . Zaowocowało to bramką Wiktora Tomczaka na 1:1 . Przy odrobinie szczęścia Warta wyszłaby na prowadzenie lecz na drodze stanął nam słupek bramki . Dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników , którzy wyszli z niekorzystnego wyniku i nie poddawali się do końca meczu walcząc o jak najlepszy wynik .

Lech Poznań Football Academy Kostrzyn – Warta Gorzów (1:0) 1:1

Wiktor Tomczak

Mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i z poszanowaniem przeciwnika, chcielibyśmy bardzo aby w każdym meczu panowały takie warunki jak tego dnia.