Remis Juniora C1 w Drezdenku

18362448_1477624318950975_1099269969_oW siódmej kolejce ligi wojewódzkiej doszło do spotkania na szczycie w którym drugi Lubuszanin Drezdenko podejmował Wartę Gorzów.

Od początku meczu drużyna Warty dążyła do zdobycia bramki, zespół miejscowych ograniczał się do wybijania piłki i wstrzeliwania jej w pole karne warciarzy. Zbyt wolna i schematyczna gra powodowała brak sytuacji bramkowych. Dopiero ostatni 10 minut pierwszej połowy Warta podkręciła tempo i bramkarz gospodarzy musiał się sporo napracować po strzałach Konrada Smackiego i Szymona Zdzichowskiego.

Druga połowa była już bardziej chaotyczna w w wykonaniu zespołu z Gorzowa, bardzo chciał strzelić bramkę i to często  zawodnicy podejmowali nietrafione decyzję. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym w głównej mierze dzięki doskonałej grze miejscowego bramkarza. Warta skończyła mecz zdekompletowana, kolejne kontuzje to pęknięty nadgarstek Szymona Zdzichowskiego (gips na trzy tygodnie) i skręcona noga oraz zerwana torebka w stawie skokowym Filipa Szulca.

Kolejny mecz już 1 października z Stilonem w Gorzowie.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów Wlkp. 0-0

 Warta Gorzów: Łodziato-Stondzik, Barański, Zieliński, Sztuba – Szulc (Wróblewski) – Smacki, Kaczmarek (Bujak), Przybysz (Wawrzyniak), Jurkiewicz (Zdzichowski) – Reszka, Tecław

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*