Rywalizowaliśmy w turnieju o Puchar Prezesa PZPN!

26815119_850486411826666_4842027171699314513_nW dniu wczorajszym do rywalizacji w turnieju „O Puchar Prezesa PZPN” stanęły dwa nasze zespołu. Pierwszy złożony z chłopców urodzonych w 2007 roku, drugi oparty na zawodnikach z rocznika 2006! 

Dwie nasze drużyny pokazały się z dobrej strony, starając się w każdym spotkań grać w taki sam sposób, czyli konsekwentnie budować przemyślane akcje już od własnej bramki. Niestety nie ustrzegliśmy się kilku prostych błędów, przez co w końcowym rozrachunku nie udało się awansować do dalszej fazy gier.

Chłopcy z rocznika 2007 podczas sobotnich zmagań kontrolowali przebieg pierwszym tech spotkań, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele.  O wszystkim zdecydował więc ostatni mecz turnieju, w którym nasi zawodnicy po dość przeciętnym widowisku zremisowali bezbramkowo. Taki rezultaty pozwolił drużynie przeciwnej na dalszą grę w turnieju.

Drużyna z rocznika 2006 równie dobrze rozpoczęła turniejową grę. Niestety młodym Warciarzom po dwóch pierwszych bardzo dobrych spotkaniach przytrafił się gorszy moment, w którym popełniliśmy za wiele błędów indywidualnych. To wszystko przełożyło się na końcową klasyfikację i brak naszego awansu.

Podsumowując pozostaje lekki niedosyt ponieważ w obu przypadkach nie byliśmy zespołami, które nie zasłużyły na dalszą rywalizację. Niestety urok gry w turniejach halowych dał się nam bardzo we znaki i dobitnie pokazał ile kosztują proste błędy! Pomimo braku awansu jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy w każdym spotkaniu dawali z siebie wszystko i tylko raz schodzili z boiska jako pokonani!

Nasze rezultaty

Rocznik 2007: 

AP Warta Gorzó– PUKS Maksymilian Gorzów 0:0
AP Warta Gorzów  – PAP Bosko Sulęcin 5:2
AP Warta Gorzów  – Progres Gorzów 3:1
AP Warta Gorzów  – UKS Czwórka Kostrzyn 0:0

Rocznik 2006: 

AP Warta Gorzów – Stilon Gorzów 0:0
AP Warta Gorzów  – Polonia Słubice 1:0
AP Warta Gorzów  – Progres Gorzów 0:2
AP Warta Gorzów  – Kania Cup 1:1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*