Seria zwycięstw utrzymana i wicemistrzostwo ligi Juniorów Starszych.

GorzycaOstatni ligowy pojedynek Juniorów Starszych zapowiadał się bardzo ekscytująco. Wygrana gwarantowała drugie miejsce, natomiast każdy inny wynik mógł spowodować spadek w tabeli na dalsze miejsca.

Licznie zgromadzeni sympatycy piłki nożnej na stadionie w Gorzowie mogli zobaczyć na prawdę dobry początek meczu w wykonaniu swoich ulubieńców. Mocno ofensywnie nastawieni gospodarze praktycznie nie dawali odetchnąć defensorom Górzycy. Efektem tego były szybko zdobyte dwie bramki autorstwa Adriana Paradowskiego. Po 30 minutach gry gospodarze prowadzili już 3:0. Przytomnością w polu karnym tym razem wykazał się Marcin Wojczal. Odra starał się wyprowadzać kontrataki jednak do przerwy nie zdołała sforsować obrony Warciarzy.

Najtrudniejszy okres w meczu gospodarze mieli na początku drugiej połowy. Nie najlepsze ustawienie w defensywie skrzętnie wykorzystali napastnicy Odry doprowadzając do wyniku 3:2. Po utracie drugiej bramki zespół ponownie wziął się w garść i przejął inicjatywę. Kropkę nad „i” postawił Kacper Pawlak kwitując swój udany występ precyzyjnym strzałem. Do ostatniego gwizdka wynik nie uległ zmianie i Warta odniosła kolejne zwycięstwo.

Po meczu trener nie ukrywał zadowolenia z postawy zawodników zwłaszcza w pierwszej połowie. Na słowa uznania zasługuje cały zespół, który mimo młodszego wieku odniósł końcowy sukces plasując się na 2. miejscu w tabeli. Olbrzymie podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy na każdym meczu dopingowali cały zespół nie zważając na końcowy wynik. Przed nami okres roztrenowania, krótkie wakacje i wracamy do przygotowań przed kolejnym sezonem.

Warta Gorzów – Odra Górzyca 4:2 (3:0)
Paradowski 13′, 21′,
Wojczal M. 29′,
Pawlak 80′.

Warta: Błażejczyk (76′ Łangowicz) – Griganiec (70′ Żurawski), Kościółek, Sawoch (80′ Błażykowski), Stokop (86′ Mikołajczuk) – Tondel, Cichowski (78′ Piasecki), Urbanek, Wojczal Marcin (73′ Wites) – Paradowski, Pawlak (84′ Wojczal Wojciech).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*