Skrzat II uwielbia takie wydarzenia

DSC_0060

Jest takie wydarzenie kilka razy w roku , które małym piłkarzom z rocznika 2012 i 2013  naszej Akademii potrafi spędzić sen z powiek na długo zanim nadejdzie. Zawodnikom kojarzy się  ono z wielkimi emocjami, wspaniałymi nagrodami, smacznymi słodyczami i przede wszystkim piłką nożną, jakie to wydarzenie ?

To nic innego jak Turniej. Dzięki zaproszeniu od LUKS JUNIOR RÓŻANKI minioną setną rocznicę święta niepodległości spędziliśmy na hali przy szkole SP 20 podczas zawodów piłkarskich dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych. Nasza drużyna trafiła do grupy z takimi drużynami jak Bałtyk Koszalin , Brasileiro Szczecin , Abra Witnica , Junior Różanki oraz Falubaz Zielona Góra.

Podczas turnieju rozegraliśmy 5 meczów trwających 10 min.Tyle wystarczyło nam aby świetnie się bawić. Strzeliliśmy wiele bramek, które budziły nie tylko niesamowitą radość zawodników ale także trybuny ! Rodzice równie jak ich pociechy głośno celebrowali bramki. Dzięki dobrej organizacji nie czekaliśmy długo na mecze. Podczas turnieju organizowane były quizy dla przybyłych kibiców a także losy z przeróżnymi atrakcjami. Nikt nawet nie pomyślał o nudzie.

Na koniec turnieju każdy z zawodników został nagrodzony medalem, statuetka oraz małymi słodkościami. Bez wątpienia był to udany turniej , który nie tylko na długo zostanie w pamięci dzieci ale także rozbudzi jeszcze większy apetyt do piłki nożnej.

fot. Marta Dołganow

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*