Skrzaty i Żaki przywitały wiosnę!

123

W dniu dzisiejszym mimo początkowo niesprzyjającej aury zorganizowaliśmy dwa turnieje. Rywalizacja toczyła się równocześnie na aż czterech boiskach! 

W najmłodszej kategorii wiekowej – Skrzat świetnie poradziły sobie dwa nasze zespoły. Młodzi Warciarze zaprezentowali mnóstwo ciekawych i składnych akcji, zdobywając przy tym dużo bramek. Chłopcy coraz częściej próbują dryblować i w większość przypadków skutecznie! Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, bez klasyfikacji na miejsca. Dziś liczyła się tylko nauka i dobra zabawa!

Uczestnicy turnieju SKRZAT:

AP Warta Gorzów I, AP Warta Gorzów II, BOSKO Sulęcin , PUKS Maksymilian Gorzów, Stilon Gorzów, Lubuszanin Drezdenko, Kania Cup.

 

W nieco starszej kategorii – Żak, do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów. Z powodu wycofania się w ostatniej chwili dwóch drużyn, z konieczności naszą Akademię reprezentowały trzy ekipy. Turniej podzielony był na dwa etapy: fazę grupową oraz fazę pucharową. Zwycięzcą został Energetyk Junior Gryfino, który pokonał w rzutach karnych AP Warta Gorzów I. Niestety dla Warciarzy jest to drugi turniejowy finał z rzędu przegrany w konkursie jedenastek. Chłopcy do trzech razy sztuka!

Najlepszych strzelcem turnieju został nasz zawodnik – Jakub Tarnowski (AP Warta Gorzów I)

Klasyfikacja końcowa: 

  1. Energetyk Junior Gryfino
  2. AP Warta Gorzów I
  3. PUKS Maksymilian Gorzów
  4. AP Warta Gorzów II
  5. AP Warta Gorzów III
  6. BOSKO Sulęcin
  7. Lubuszanin Drezdenko I
  8. Lubuszanin Drezdenko II

 

Dziękujemy wszystkim zespołom za przybycie, rodzicom za nieocenioną pomoc w organizacji imprezy oraz sponsorom:

– Pizzeria Imperium 
– SporTeam Pro Servis
– MG Logistic Mariusz Głogowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*