Skrzaty nie zwalniają tempa

 

Kolejny turniej za sobą ma nasza drużyna „Skrzatów”. Młodzi Warciarze tym razem wzięli udział w turnieju organizowanym przez Spartak Deszczno pt. „Deszczno Cup”. Jak zawsze na turniej udaliśmy się w dobrych nastrojach i z nastawieniem na super zabawę.

W turnieju udział  brało 8 zespołów, w tym dwa zespoły gospodarzy czyli Spartaka Deszczno oraz Stal Gorzów, Stilon Gorzów, Progres Gorzów I,II i UKS Wawrów. Podczas wszystkich spotkań panowała super atmosfera na boisku jak i na trybunach, gdzie licznie zjawili się rodzice naszych pociech. Nasze skrzaty natomiast super bawiły się na boisku oraz co ważne każdy czerpał dużą frajdę z grania w każdym meczu. Postawa naszych młodych zawodników napawa dużym optymizmem, ponieważ widać jak duże postępy z każdym turniejem robią chłopcy.

Na zakończenie turnieju odbyła się ceremonia rozdania medali oraz pucharów dla drużyn, które brały udział w zawodach. Najważniejszym elementem był fakt, że wszystkie drużyny zakończyły turniej na pierwszym miejscu co jest bardzo ważnym czynnikiem w rozwoju piłkarzy  w takim wieku.

Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie oraz rodzicom naszych małych piłkarzy, że podczas trwania zawodów dopingowali nas z trybun pokazując się ze świetnej strony.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*