Sprowadzeni na Ziemie

42384506_338675723576046_536397374675746816_nMłodzik III uległ na wyjeździe Smogórzance Smogóry po słabym meczu.

Chłopcy z Młodzika III zasiadający na fotelu lidera  z dorobkiem dwóch zwycięstw z rzędu ulegli równieśnikom z Smogór 1-2. Słaby mecz zagrali chłopcy brakowało podjęcia decyzji strzału, błędy w obronie. Chwilami nasza gra wyglądała bardzo dobrze lecz, gdy się nie oddaje strzału to się nie zdobywa bramek. Podczas tego meczu na palcach u jednej ręki mogliśmy policzyć uderzenia na bramkę przeciwnika. Jedna ładna sytuacja wypracowana w środku pola kończy się dobrym podaniem prostopadłym,  które Marek Plackowski zamienia na bramkę. Szybka odpowiedź gospodarzy z rzutu rożnego kończy się bramką. Na przerwę schodzimy z wynikiem  1-1. Druga połowa meczu to wyrównana gra obu stron, dużo nie dokładności i popełniane błędy w naszej defensywie. Jeden taki błąd na 10 minut przed końcem spotkania kosztuję nas utratę bramki. Po raz kolejny młodzi Warciarze gotują emocjonującą końcówkę meczu. Wszystkie siły rzucone do ataku przez Trenera nie przyniosły efektu. Zabrakło do sukcesu oddawania strzałów.

Dziekujemy Chłopcy za walkę i ambicje do ostatniej sekundy meczu.