Sroga lekcja od Czarnych Witnica

42818330_1734661669993616_6505971354234257408_nJuniorzy Warty III z liderem, w tym meczu tylko” my strzelaliśmy bramki”
Junior Młodszy III Warty w sobotę podejmował na wyjeździe mocno uplasowany zespół z Witnicy. Dobrze dysponowany w tym mecz Paweł Kozłowski zdobył 2 bramki dla naszego zespołu.  Pierwsi zdobywamy bramkę  po błędzie bramkarza Gospodarzy. Chwile później po błędzie naszej defensywy która w tym meczu popełniała wiele błędów tracimy prowadzenie 1-1. Do 60 minuty meczu wynik zmienił się dwa razy Czarni wyszli na prowadzenie a następnie Warciarze wyrównali 2-2. Ostatnie 20 minut meczu niestety przegrywamy walkę o środek pola o dwa razy po błędach naszych zawodników tracimy 2 bramki. Mecz kończy się wynikiem 4-2 dla Witnicy.

Skład:  Tecław, Popadowski,Mielnik,Materka,Ogiełło, Holka, Bałdych, Kropidłowski, Kostkiewicz, Lenard, Kozłowski, Leszczyński