Strata punktów Juniorów Młodszych w Kalsku

Bez tytułuW sobotę w ramach 5. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego Warciarze gościli w Kalsku, gdzie mierzyli się z miejscowym Sokołem.

Już w trakcie rozgrzewki widać było, że boisko może mieć niebagatelny wpływ na rozwój boiskowych wydarzeń. Po rozpoczęciu zawodów gra toczyła się głównie w środku pola. Lepiej prezentowali się przyjezdni, jednak dobrze dysponowany tego dnia bramkarz gospodarzy nie dopuścił do utraty bramki. Dość licznie zgromadzona publiczność w pierwszej połowie bramek nie oglądała.

Po przerwie goście jeszcze śmielej zaatakowali przeciwnika. Niestety indywidualny błąd w polu karnym kosztował nas jedenastkę, którą na bramkę zamienił zawodnik Sokoła. Podrażniona ambicja Warciarzy przerodziła się na oblężenie bramki przeciwnika. Dzięki poprawnie rozegranemu rzutowi rożnemu doprowadziliśmy do remisu 1:1. To był koniec dobrych wiadomości dla Gorzowian. Przed samym końcem zawodów groźnej kontuzji doznał Patryk Majewski, który stadion opuścił w karetce pogotowia ratunkowego żegnany brawami.

Patrykowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy przekonani, że tak jak walczył na boisko o ligowe punkty teraz powalczy o jak najszybsze wznowienie treningów. Trener zdradził nam, że „Maja” zadeklarował gotowość do gry na rewanżowe spotkanie z Sokołem na własnym stadionie – trzymamy za słowo.

Sokół Kalsk – Warta Gorzów 1:1 (0:0)
……………………76′ Tondel

Warta: Dolińczyk – Majewski, Tondel, Kowalski Adam, Piasecki (46′ Chojak Mateusz) – Griganiec, Sołtysiak Bartosz, Chojak Michał, Stokop – Paradowski, Paprocki.

Rezerwowi: Wites