Strata punktów w derbach

22047514_1436194506450060_1286713626_o

W IV kolejce wojewódzkiej ligi juniora młodszego Warta uległa w derbach Gorzowa Stilonowi 0-1. Gol padł w 10 minucie meczu i mimo kilku dogodnych sytuacji nie udało się odrobić strat.

W pierwszej połowie działo się niewiele, dużo walki w środku pola, dużo fauli jak na derby przystało. W 10 minucie błąd naszej obrony wykorzystują zawodnicy Stilonu i przegrywamy 1-0. Mimo wielu rzutów rożnych oraz wolnych nie potrafimy stworzyć dogodnej sytuacji do strzelenia wyrównującego gola. Jedyną w 26 minucie miał Michał Chojak, kiedy po strzale z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę.

Po przerwie nasi zawodnicy zaczęli grać odważniej a zmiennicy dali jakość, która przyczyniła się do tego że częściej byliśmy pod bramką gości. Mimo kilku stworzonych sytuacji nie strzelamy gola, a jedynie narażamy się na groźne kontry Stilonu, które skutecznie zatrzymywał Maciek Mróz.

Ostatecznie jednak wynik nie ulega zmianie i tracimy ważne dla układy tabeli punkty. O kolejne powalczymy w najbliższą sobotę w Żarach.

Warta –Stilon 0:1 (0:1)