Strzelanina Juniorów Starszych w meczu z Dobiegniewem

20170924_115808Kibice, którzy wybrali się w niedzielne popołudnie dopingować zespół Juniora Starszego II nie mieli prawa narzekać na brak bramek.

Całkiem dobrze radzący sobie w lidze Dobiegniew nie zaliczy tego meczu do udanych. Gospodarze od pierwszych minut wykazywali się sporym zaangażowaniem w akcje ofensywne co przełożyło się na szybkie objęcie prowadzenia. Kontakt przyjezdych z Warciarzami miał miejsce tylko po około kwadransie gry przy stanie 2:1. W dalszej części spotkania Gorzowianie z minuty na minute zwiększali swoją przewagę. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 5:1.

Druga odsłona owocowała w jeszcze większą ilość goli. Nieco zniechęceni goście popełniali liczne błędy, które kosztowały ich utratę kolejnych bramek. Błędu nie ustrzegła się również defensywa Warty, która w drugiej połowie również raz została sforsowana. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem i myślami już jesteśmy przy kolejnym spotkaniu.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę 1 października będziemy mierzyć się z rywalem zza miedzy – Piastem Karnin. Na to spotkanie zapraszamy o godz. 13:00 do Karnina.

Warta Gorzów – Błękitni Dobiegniew 16:2 (5:1)