Świetny występ Orlika I na Arkonia Cup!

24W dniu wczorajszym chłopcy z zespołu Orlik I wystąpili w Szczecinie na bardzo mocno obsadzonym turnieju – Arkonia Cup 2017!

Całe zawody prowadzone było w nieco innej formie. Czternaście zespołów zostało podzielonych na dwie grupy, z których dwie najlepsze ekipy awansowały do fazy finałowej i walki o medale.

Rywalizację w turnieju naszego zespołu można ocenić w dwóch częściach. Pierwsza – świetna, przy odrobinie lepszej skuteczności pod bramką rywali Warciarze zdobyliby komplet punktów. Druga – wyczerpani zawodnicy poprzednimi bojami, bo tak należy nazwać wcześniejsze mecze, nie potrafili przeciwstawić się zespołom rywali.

Niestety dwa ostatnie spotkania, w których najnormalniej zabrakło siły zadecydowały o naszym odpadnięciu z turnieju. Warto zaznaczyć, że Warciarze byli zmęczeni poprzednimi meczami, ponieważ każdy z nich pracował na boisku jak nigdy wcześniej! Właśnie taki poziom zaangażowania pozwolił nam wczoraj na wyrównaną rywalizację z najlepszymi zespołami z województwa zachodnio-pomorskiego!

Wielkie brawa dla całego zespołu, wczoraj każdy z tych młodych zawodników „zostawił serce na boisku”.

Nasze rezultaty:

AP Warta Gorzów
 
– Arkonia Szczecin 1:2
AP Warta Gorzów – Wybrzeże Rewalskie Rewal 2:1
AP Warta Gorzów – Energetyk Junior Gryfino 1:0
AP Warta Gorzów – Błękitni Stargard 1:1
AP Warta Gorzów – AP Champion Gryfino 0:1
AP Warta Gorzów – Olimpia Szczecin 1:3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*