Szymiks wygrywa po raz drugi!

29251324_1814747808576013_1931514107_oWtorkowy trening w grupie „Skrzat” stał pod znakiem zapytania -kto tym razem wygra Talentiadę i zabierze puchar na miesiąc do domu. Emocje już na samym początku sięgały zenitu zanim rozpoczęły się pierwsze mecze. Kibice, którzy licznie pojawili się na trybunach także nie mogli doczekać się już pierwszego gwizdka tych niesamowitych rozgrywek.

Po przypomnieniu sobie wszystkich obowiązujących zasad podczas turnieju, ruszyliśmy do gry w V edycji Talentiady. Od samego początku rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie. Byliśmy świadkami bardzo ładnych składnych akcji, ale nie brakowało także indywidualnych popisów, którymi raczyli nas młodzi Warciarze.  Oczywiście ważnym odnotowania faktem jest również to, że podczas zawodów wszyscy pamiętali o grze fair play i super zabawie.

Obrońca trofeum sprzed miesiąca Igor, od samego początku wysoko zawiesił poprzeczkę kolegom, wygrywając w pierwszych spotkaniach wysuwając się na prowadzenie. Tuż za nim plasowali się Jasiek oraz Szymek, który chciał znów wygrać puchar Talentiady. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w ostatniej serii spotkań, gdzie przed ostatnim meczem Jasiu oraz Szymek mieli taką samą liczbę punktów i grali mecz przeciwko sobie! Lepiej z tej rywalizacji wyszedł Szymek, który zdobył bramkę na wagę zwycięstwa w meczu oraz jak też się okazało w turnieju. Jasiek z powodu przegranej wypadł z podium zawodów przegrywając tylko jednym punktem z Bolkiem, który zajął trzecie miejsce a na drugie wskoczył Gramsiu, który do Szymka stracił zaledwie 4 punkty!

TOP 5 TALENTIADY:

1.Szymek Wieczorek – 137pkt,

2.Piotrek Grams – 133pkt,

3.Piotrek Bobrowicz – 117pkt,

4.Jasiu Pytlak – 116pkt,

5. Igor Musielak – 90pkt.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*