Tracimy lidera!!

DSC_0288Młodzik III po niedzielnym meczu traci lidera!

Niestety młodzik III odnosi drugą porażkę w lidze. Początek meczu bardzo chaotyczny w naszym wykonaniu. Z naszego błędu tracimy bramkę. Na szczęście w tym dniu bardzo dobrą dyspozycją okazali się nasi bramkarze Kamil KulczyńskiJakub Olewicki, którzy popisywali się  umiejętnościami  bramkarskimi w każdej akcji przeciwnika . W tym meczu to oni byli jasnymi punktami naszej drużyny przy obu bramkach nie mieli nic do powiedzenia. I połowa w naszym wykonaniu słabsza i wynik na tablicy widniał 0-2 dla UKS Wawrów. Druga połowa o wiele lepsza od pierwszej. W 40 minucie zdobywamy kontaktową bramkę( 1-2) którą zdobywa Janowiak. Trzeba pochwalić zespół że po straconej bramce nie załamujemy się lecz podnosimy rękawice i jesteśmy w stanie odrabiać straty. W tym meczu brakowało nam szczęścia, mieliśmy swoje sytuacje do zdobycia bramek.
Brawo dla zespołu który w kolejnym meczu zaprezentował charakter i wole walki do ostatniej minuty meczu.