Trampkarz I bliski punktów w meczu ze Stilonem

20180930_110132Trampkarz I w ramach 9. kolejki spotkań ligi wojewódzkiej rywalizował w Baczynie ze Stilonem Gorzów.

Spotkanie rozpoczęło się od naszego szybko popełnionego błędu w defensywie, po którym gospodarze wyszli na prowadzenie. Nie był to udany początek meczu, ale mocno pobudził nas do walki. Kolejne minuty udowodniły, że jesteśmy w stanie skoncentrować się w szeregach defensywnych i szukać swoich szans pod bramką przeciwnika. W kilku z nich zabrakło nieco zimnej krwi i na przerwę schodziliśmy nieznacznie przegrywając.

W drugiej połowie mieliśmy nieco większe posiadanie piłki, niestety nasze ataki kończyły się przed polem karnych Stilonu. Gospodarze dążyli do powiększenia przewagi lecz ich sytuacje również kończyły się fiaskiem. Sama końcówka spotkania mogła przynieść zmianę rezultatu jednak nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych okazji do wyrównania.

Mimo dużego zaangażowania minimalnie przegraliśmy pozostawiając dobre wrażenie.  Mamy nadzieję, że wraz z lepszą grą będziemy gromadzić punkty w ligowej tabeli. Okazja do tego będzie już w najbliższą sobotę 6. października o godz. 14:00. Wtedy na własnym terenie będziemy podejmowali Ilankę Rzepin.

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 1:0 (1:0)

Warta: Kulczyk – Wróblewski (68′ Lewandowski), Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski, Wawrzyniak, Wesołowski (41′ Durda Dawid), Tecław – Hlebik, Janychowski.

Rezerwowi: Durda Ksawery