Trampkarz I ponownie zwycięski

IMG_20180520_181235Pierwszy zespół trampkarzy występujący w lidze wojewódzkiej, nadal pozostaje bezkompromisowy w dziesiątej kolejce odniósł siódme zwycięstwo.

W kolejnych derbach Gorzowa przeciwnikiem był zespół Progresu, który rozpoczął mecz bardzo odważnie i zdecydowanie stosując wysoki pressing. Uniemożliwiało nam to wykonanie kilku dokładnych podań. Pierwsze 15 minut zdecydowanie dla gości.  Później wzorowy kontratak, krzyżowe zagranie Szymona Zdzichowskiego do Jakuba Reszki i otwieramy wynik spotkania. Druga bramka to również akcja Zdzichowski-Reszka. Trzecia bramka była autorstwa Macieja Zielińskiego.

Po przerwie nadal posiadamy inicjatywę, a faul bramkarza na Zdzichowskim po którym mamy rzut karny i czerwoną kartkę dla bramkarz gości całkowicie zamknął mecz. Karnego wykorzystał Mikołaj Barański. Piąta bramka padła po akcji zmienników Szulc- Szyliński. Końcówka spotkania to już duże rozluźnienie w szeregach Warty i kilka niewykorzystanych, doskonałych sytuacji na podwyższenie prowadzenia.

Warta Gorzów – Progres Gorzów 5-0 (3-0) bramki: Reszka-2, Zieliński, Barański, Szyliński

Warta Gorzów: Tecław (Czyrka) – Stondzik, Matysik, Barański, Sztuba – Reszka (Szulc), Bujak, Przybysz (Szyliński), Wawrzyniak, Zdzichowski (Pawlak) – Zieliński

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*