Trampkarz I zdobywa punkt w meczu ze Zbąszynkiem

DSC07744Pierwszy mecz na własnym stadionie Trampkarze I rozegrali dopiero w 3. kolejce spotkań. W sobotę przy ul. Mickiewicza rywalizowaliśmy z ZAP Zbąszynek.

Gospodarze od pierwszych minut starali się narzucić swoje warunki. Niestety nie przełożyło się to na zagrożenia pod bramką przeciwnika. Mimo nieco lepszej organizacji gry w pierwszej odsłonie nie udało się trafić do siatki przeciwnika.

Po przerwie Warciarze dalej dążyli do objęcia prowadzenia jednak większość naszych ataków kończyła się w okolicach pola karnego przeciwnika. Zbąszynek przez cały mecz skoncentrował się na zagrywaniu dalekich podań w kierunku swoich napastników lecz tego dnia defensywa Gorzowian spisywała się solidnie i nie popełniała błędów. Zwycięzca tego dnia nie został wyłoniony i zespoły zakończyły spotkanie bezbramkowym remisem. Faktem godnym do odnotowania jest występ czterech zawodników zespołu Młodzika D1, którzy bez kompleksów wprowadzili się do drużyny i rywalizują w starszej kategorii.

Warta Gorzów – ZAP Zbąszynek 0:0

Warta: Kulczyk – Popucewicz, Ksiądz, Górka, Pawlak Aleksander (45′ Kina) – Orłowski, Wawrzyniak (55′ Ziembakowski), Januchowski, Szmagalski – Hrabski, Hlebik.

Rezerwowi: Szengart, Wróblewski.

Fot. Pan Czarniecki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*