Trampkarz I. Zwycięstwo rodziło się w bólach

IMG_20170830_180212 30 sierpnia rozgrywki w lidze wojewódzkiej zainaugurowała drużyna trampkarzy. Pierwszym przeciwnikiem był zespół UKS Promień Żary. Mecz od początku toczył się przy dużej przewadze zespołu Warty, jednak zbyt wolne i schematyczne ataki były z łatwością rozbijane przez broniący całym zespołem na własnej połowie zespół Promienia. Pierwsza bramkę strzelili zawodnicy gości po rzucie wolnym z 40 metrów i rykoszecie w polu karnym. Odpowiedzieliśmy natychmiast bramką debiutującego na tym poziomie Huberta Kwiatka. Po przerwie nasz drużyna rozkręcała się z minuty na minutę. Na 2-1 strzelił Jakub Reszka po dokładnym dograniu Szymona Zdzichowskiego, kolejnego gola dołożył Wiktor Szyliński po indywidualnej akcji i strzale z pola karnego. W końcówce meczu Nasza przewaga nie podlegała dyskusji jednak dobrze spisywał się bramkarz drużyny przeciwnej.

Zwycięstwo rodziło się w bólach, jednak druga połowa pokazała, że możemy grać lepiej. Pierwszy krok został zrobiony, następny mecz już w niedzielę w Nowej Soli z Arką Nowa Sól.

Warta Gorzów – UKS Promień Żary 3-1 (1-1) Kwiatek, Reszka, Szyliński.

Warta Gorzów: Tecław – Stondzik, Barański, Zieliński, Wróblewski (Jurkiewicz) – Szulc, Bujak, Smacki, Szyliński (Wawrzyniak), Zdzichowski (Hachuła) – Reszka (Kwiatek) i Łodziato.